Publikacje

Własne i zlecone na potrzeby projektu: "Gminny Program Rewitalizacji Miasta Cieszyn wraz z rozwojem mechanizmów partycypacji społecznej"

reWitalizacja - wkrótce gotowy będzie...

Rewitalizacja, którą aktualnie realizujemy w Cieszynie to kolejna dla nas wszystkich okazja do budowania dobrej współpracy lokalnej. Jeśli wspólnie potrafimy szukać rozwiązań wielu różnych problemów, które dotykają na co dzien mieszkańców Cieszyna, budujemy dobry plan na przyszłość.

Przeczytaj artykuł - str. 1: Wkładka Wiadomości Ratuszowych, str. 2: Wkładka Wiadomości Ratuszowych, str. 3: Wkładka Wiadomości Ratuszowych, str. 4: Wkładka Wiadomości Ratuszowych


Wkładka do Wiadomości Ratuszowych
Artykuł w Wiadomościach Ratuszowych

Rewitalizacja niejedno ma imię...

W ostatni poniedziałek listopada Sala Widowiskowa Domu Narodowego w Cieszynie pękała w szwach. Samorządowców, urzędników, społeczników przyciągnęło spotkanie otwierające prace nad sporządzeniem Gminnego Programu Rewitalizacji Cieszyna. To jeden z najważniejszych dokumentów.

Przeczytaj artykuł - strona 1: Artykuł w Wiadomościach Ratuszowych


Wielka debata w Cieszynie

Niezwykle ciekawe cele, w dodatku bardzo ważne z punktu widzenia mieszkańców, zawarte są W Gminnym Programie Rewitalizacji Cieszyna. Warto je poznac. Jedną z okazji będzie spotkanie organizowane 28 listopada o 16.00 w Domu Narodowym. Prace nad tym bardzo ważnym dokumentem trwają od kilku miesięcy.

Przeczytaj artykuł: Artykuł w Głosie Ziemi Cieszyńskiej


Artykuł w Głosie Ziemi Cieszyńskiej
Artykul na portalu OX.pl

Mieszkańcy zadecydują o przyszłości Cieszyna

Mieszkasz lub pracujesz w Cieszynie i chciałbyś, żeby coś się zmieniło na lepsze w Twoim mieście? Przyjdź w poniedziałek 28 listopada o godzinie 16:00 na spotkanie w Domu Narodowym i powiedz o swoich problemach, oczekiwaniach i potrzebach. Każdy ma prawo zabrać głos. I każdy głos jest ważny.

Przeczytaj artykuł - strona 1: Artykuł na portalu OX.pl, strona 2: Artykuł na portalu OX.pl, strona 3: Artykuł na portalu OX.pl


Re-Witalizacja – wspólnie ożywiamy Cieszyn

Od kilku miesięcy w Cieszynie trwają prace nad Gminnym Programem Rewitalizacji. Posiadanie takiego dokumentu to dla lokalnego samorządu nie tylko formalny wymóg, ale także możliwość ubiegania się o atrakcyjne dotacje unijne, służące rozwiązywaniu wielu problemów, przede wszystkim społecznych.

Przeczytaj artykuł - strona 1: Artykuł w Wiadomościach Ratuszowych, strona 2: Artykuł w Wiadomościach Ratuszowych


Artykuł w Wiadomościach Ratuszowych