Wystawa fotograficzna Mariana Siedlaczka „Kwadratura Jazzu”.
więcej »
To forum artystycznej wymiany poglądów na temat najbardziej żywotnych problemów współczesnego świata, organizowane przez Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży wOświęcimiu.
więcej »
Wyobraź sobie moment, kiedy przechodząc przez cieszyńskie uliczki zaczyna zachodzić słońce. Powoli gaśnie światło słoneczne, miasto spowija delikatna, wieczorna mgła, ospale zapalają się latarnie i zaczyna się niesamowity świetlny spektakl.
więcej »
Wystawa: Eliska Dordov, Kateina Kalinov-Rusnokov.
więcej »
Do końca roku 2014, w "Galerii zmiennej" Szpitala Śląskiego w Cieszynie można oglądać prace-rysunki Sary Krzyszpień, uczennicy Zespołu Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie.
więcej »
Najgłośniejsza ze sztuk hiszpańskiego dramatopisarza Alejandro Casony, napisana w 1949 roku.
więcej »
Kinga Mucha szukała swojego stylu przez wiele lat, ciągłe wyjazdy na warsztaty doprowadziły ją do Street Dance!
więcej »
II liga mężczyzn, koszykówka
więcej »