Plakat
Impresje z Indii
2015-02-02 - 2015-03-05
Wszystkich chętnych, aby oderwać się od zimowej aury, Biblioteka Miejska w Cieszynie zaprasza na spotkanie z pełnymi kolorów, tajemniczymi i gorącymi Indiami.
„Namaste India” to tytuł wystawy fotograficznej, nawiązujący do tradycyjnego indyjskiego pozdrowienia. Do 5 marca obejrzeć ją można w witrynie Biblioteki Miejskiej wCieszynie. Autorką wszystkich prezentowanych zdjęć jest Halina Sikora, 25-letnia absolwentka wzornictwa przemysłowego z Czeskiego Cieszyna. Po prawie rocznym stażu wDesign Studiu w Amsterdamie zdecydowała się na pierwszą dalszą samotną przygodę iwyjechała na wolontariat do Indii. Ciągnęła ją nie tylko chęć pomocy, ale także pasja fotograficzna.
O swojej 3-miesięcznej podroży po Indiach, Halina Sikora opowie w trakcie spotkania „Sama w Indiach” - 26 lutego 2015 r. o godz. 17.00, w sali konferencyjnej Biblioteki Miejskiej w Cieszynie (ul. Głęboka 15). Opowieści wzbogacone będą prezentacją zdjęć ifilmików.
Informacje
Miejscowość
|
Cieszyn
|
Miejsce
|
Biblioteka Miejska w Cieszynie, ul Głęboka 15
|
Organizator
|
Biblioteka Miejska w Cieszynie, ul. Głęboka 15
|
WWW
|
www.biblioteka.cieszyn.pl
|
Cena
|
BEZPŁATNE
|