Plakat
Mistrzostwa Polski Juniorów w Łyżwiarstwie Figurowym
2015-01-23 - 2015-01-24
Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z Regulaminem ISU 2014 oraz Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. W mistrzostwach Polski startować może maksymalnie 30 zawodników w każdej konkurencji.
Kwalifikacja do mistrzostw Polski odbywa się na podstawie rankingu. W rywalizacji o prawo startu w mistrzostwach Polski obowiązują starty w zawodach ogólnopolskich objętych rankingiem (obowiązuje to również zawodników z zagranicy, zgłaszających się do startu w barwach polskich klubów).
Zawodnicy, którzy uzyskali kwalifikację do Mistrzostw Polski, będą rywalizować ze sobą w konkurencjach indywidualnych (soliści, solistki) prezentując się w programie krótkim i dowolnym.
W pierwszym dniu od godziny 15:00 zawodnicy przedstawiać będą własny program krótki, natomiast następnego dnia od godziny 12:00 będą wykonywać program dowolny, po którym nastąpi dekoracja zwycięzców. Wstęp bezpłatny. Więcej informacji na www.mosir-cieszyn.pl
Informacje
Miejscowość
|
Cieszyn
|
Miejsce
|
Hala Widowiskowo – Sportowa im. Cieszyńskich Olimpijczyków ul. Sportowa 1
|
Organizator
|
Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego, Miasto Cieszyn, MOSiR Cieszyn
|
WWW
|
www.pfsa.com.pl
|
Cena
|
BEZPŁATNE
|