| Luty 2026 | ||||||
| P | W | Ś | C | P | S | N |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ||||||
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
| 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | |
W ramach projektu "Zielone miejsca pracy", wraz z Fundacją Królewski Szlak serdecznie pragniemy zaprosić na bezpłatną konferencję naukową, której tematem przewodnim jest architekruta holistyczna.
Podczas bezpłatnej konferencji, jaka adresowana jest do wszystkich zainteresowanych tematyką biobudownictwa zostaną wygłoszone referaty przez praktyków jak i teoretyków. Głos zabierze między innymi arch. Barbara Wojtkowska-Guicherit z referatem;Biologia budowlana czyli zmiana paradygmatu w mysleniu o zdrowiu -wpływ otoczenia zbudowanego na zdrowie użytkowników czy Prof. dr hab arch. Peter Schmid: ;Integralna Bio-logiczna Architektura jako Niezbędny Składnik Pokojowego Zrównoważonego Rozwoju.
Konferencja realizowana jest, podobnie jak minione warsztaty z biobudownictwa, w ramach projektu "Zielona architektura, 'zielone' budownictwo czyli budowanie z szacunkiem dla natury, w sposób nienaruszający naturalnych zasobów środowiska naturalnego."
Przypomnijmy, że głównymi celami tego projektu jest: promocja spółdzielczości socjalnej oraz innowacyjnych metod biobudownictwa, jako sposób na problemy mieszkaniowe dla grup zagrożonych społecznie, wdrażanie zasad zrównoważonego rozwoju w budownictwie, integracja społeczna niepełnosprawnych, mająca na celu powstanie 'zielonych miejsc pracy' w trakcie realizacji obiektów wzorcowych biobudownictwa.
| Miejscowość | Cieszyn |
|---|---|
| Miejsce | Zamek Cieszyn, ul.Zamkowa 3a,b,c |
| Organizator | Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym k/Cieszyn - tel: 33 858 05 89 |