| Luty 2026 | ||||||
| P | W | Ś | C | P | S | N |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ||||||
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
| 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | |
napisał Wojciech Banaś
muzyka Aleksander Musiałowski
Oferta specjalna dla dzieci.
W krasnalowym lesie mieszka krasnal Bajdurek i malutki krasnal Chichotek. Wszystkowiedzący Bajdurek zna tysiące bajek, a Chichotek umie się tylko śmiać. Każdy krasnal, przez długie krasnalowe życie, zbiera do szkatułki doświadczenia, z których potem tworzy nowe bajki. Chichotek nie chce się uczyć i dlatego, zgodnie z surowym prawem, musi wyruszyć w świat, między ludzi.
Tam już samodzielnie zdobywa własne doświadczenia, ale naraża się na niebezpieczeństwa, których mógłby uniknąć, gdyby słuchał starszych i korzystał z ich wiedzy.
Czy uda mu się wydostać z pułapki, w którą wciągnął go Dusigrosz? Czy zwycięży Ducha Skąpstwa, który chce opanować świat?
O znaczeniu miłości rodzicielskiej i o jeszcze większym znaczeniu miłości dzieci do rodziców opowie bajka "Szkatułka krasnala Chichotka”.
| Miejscowość | Cieszyn |
|---|---|
| Miejsce | Teatr im.A.Mickiewicza, Plac Teatralny |
| Organizator | Teatr im.A.Mickiewicza - tel: 33 857 75 90, Teatr Banasiów z Warszawy. |
| WWW | teatr.cieszyn.pl |
| Cena | 12.- zł |